Na sygnale

Ukradł dwie złote monety kolekcjonerskie o wartości 9 tysięcy złotych

Za tego typu przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

Policjant  w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę kradzieży ze sklepu numizmatycznego dwóch złotych monet kolekcjonerskich o wartości 9 tysięcy złotych. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W miniony poniedziałek  sierż. Marcin Wojewódzki  będąc w czasie wolnym od służby, jechał autem ulicą Obrońców Bydgoszczy. Dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Warmińskiego zwrócił uwagę na dwóch biegnących tą ulicą mężczyzn. Wyglądało to tak, jakby drugi gonił pierwszego.

Funkcjonariusz usłyszał krzyki goniącego mężczyzny, by zatrzymać złodzieja. Policjant rozpoczął pościg za oddalającym się szybko, w stronę ulicy Bulwary, podejrzanym mężczyzną. Po krótkim pościgu 27-latek został przez niego zatrzymany i obezwładniony. Okazało się, że złodzieja gonił właściciel sklepu numizmatycznego, któremu ten ukradł dwie złote monety kolekcjonerskie o łącznej wartości 9 tysięcy złotych. Obie zostały odzyskane. Za tego typu przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker