Na sygnale

Policyjne kamery obserwowały Rondo Fordońskie

Pięciu kierowców zostało ukaranych mandatem za wjazd na "czerwonym"

Policjanci z bydgoskiej „drogówki” obserwowali Rondo Fordońskie. Niestety nadal nie wszyscy kierowcy przestrzegają przepisów. W tym przypadku chodzi głównie o kwestie wjazdu na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Policyjne kamery obserwowały kierujących, którzy nie stosowali się do znajdującego się tam oznakowania, a przede wszystkim sygnalizacji świetlnej i wjeżdżali na rondo na czerwonym świetle. Patrole zmotoryzowane znajdujące się na ulicy Jagiellońskiej oraz za mostem Pomorskim były informowane przez obsługę monitoringu o niezdyscyplinowanym kierowcy. Mundurowi zatrzymywali wskazane auto i rozliczali kierowcę za popełnione wykroczenie.

W trakcie działań policjanci ujawnili sześciu kierowców, którzy wjechali na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Pięciu z nich zostało ukaranych mandatem karnym, a w sprawie jednego policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu. Dodatkowo zatrzymali kierującego, który nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Również jego zachowanie znajdzie swój finał w sądzie – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker