Na sygnale

W Steklinie śmierć na miejscu poniósł kierowca Audi.

Dzisiaj (16.12) w Steklinie (gm. Czernikowo) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu Audi i Peugeota kierowca AUDI poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dzisiaj (16.12) około godz. 3:30 na drodze krajowej nr 10 w Steklinie (gm. Czernikowo) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym audi A4 21-latek jadąc w kierunku Lipna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas ruchu. Tam uderzył w niego jadący z przeciwka peugeot partner. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca audi. 41-latek kierujący peugeotem trafił do szpitala. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 – apeluje mł. asp. Wojciech Chrostowski Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker