Na sygnale

Policjanci z Fordonu zatrzymali 20-latka posiadającego haszysz oraz marihuanę

20-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności

Policyjny nos” nie zawiódł policjantów z bydgoskiego Fordonu, którzy zatrzymali 20-latka posiadającego haszysz oraz marihuanę. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

W miniony wtorek policjanci z  fordońskiego komisariatu patrolowali ulicę Rzeźniackieg. Ich uwagę zwróciło zachowanie dwóch mężczyzn.  W pewnym momencie zauważyli przy jednym z nich zwisający przy pasie worek foliowy. Wówczas mężczyzna go chwycił i rzucił się do ucieczki, jednocześnie rozrywając opakowanie. Wysypał się z niego susz roślinny.

Bydgoszczanin został zatrzymany, a rozsypany susz zabezpieczony. Chwilę później okazało się, że to nie jedyne narkotyki, które mężczyzna miał przy sobie. Podczas przeszukania policjanci ujawnili przy nim kolejne dwa woreczki  z ponad 20 gramami haszyszu oraz 37 gramami  marihuany. 20-latek trafił do policyjnego aresztu. Sędzia aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące. Może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker