Na sygnale

Podejrzany 26-latek parał się na dużą skalę uprawą zabronionych roślin

26-latkowi grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Mieszkaniec podszubińskiej wsi został zatrzymany po tym, jak kryminalni znaleźli w użytkowanych przez niego pomieszczeniach znaczne ilości marihuany. Mężczyzna  parał się też uprawą zabronionych roślin. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Szubin zlokalizowana jest plantacja marihuany. Weryfikując swoje ustalenia pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali 26-latka. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń mundurowi znaleźli susz o łącznej wadze ponad 300 gramów. Potwierdziła się także informacja, że podejrzany parał się uprawą zabronionych roślin. Plantacja zlokalizowana była przy budynkach gospodarczych. Część roślin jeszcze rosła, a część była już ścięta.

Podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości marihuany oraz za jej uprawę. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 26-latkowi grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker