Na sygnale

19-latek był poszukiwany listem gończym. Wpadł z narkotykami

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście namierzyli i zatrzymali poszukiwanego. 19-latek był poszukiwany listem gończym do dobycia kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim 10 „działek” amfetaminy.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia. Policjanci poszukiwali 19-latka, za którym sąd wydał list gończy. Młody mężczyzna był poszukiwany do odbycia ponad półrocznej kary pozbawienia wolności za dokonanie rozboju. Niestety 19-latek nie miał ochoty „odwiedzać” więzienia i zaczął się ukrywać. Funkcjonariusze wiedzieli, że najprawdopodobniej ukrywa się w centrum Bydgoszczy.

Wczoraj policjanci namierzyli go na bydgoskim „londynku”, gdy wchodził do sklepu spożywczego.  W trakcie kontroli osobistej okazało się, że poszukiwany ma przy sobie 10 zawiniątek z amfetaminą. 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci doprowadzili poszukiwanego do zakładu karnego – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker