Na sygnale

Policja i rodzina poszukuje BARTOSZA MRUGOWSKIEGO lat 31.

Policjanci z Błonia w dalszym ciągu poszukują 31-latka, który 23 sierpnia 2019 roku po godz. 14.00 opuścił miejsce pracy nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

BARTOSZA MRUGOWSKIEGO lat 31.

Z informacji uzyskanej od rodziny zaginionej wynika, iż po godz. 14.00 ww. mężczyzna wyszedł z miejsca pracy i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: średniej budowy ciała, wzrost około 176 cm, waga 80 kg, włosy krótko przystrzyżone koloru ciemny blond, kilkudniowy zarost na twarzy, oczy zielone, uszy średnie przylegające, nos średni, prosty.

UBIÓR: W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie robocze koloru granatowego na szelkach z pasami odblaskowymi na nogawkach, podkoszulek koloru czerwonego z krótkim rękawkiem, szarą bluzę z kapturem rozpinaną do połowy na zamek oraz półbuty typu roboczego koloru czarnego.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. (052) 588-13-59 albo na numer alarmowy Policji 112 – apeluje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker