Na sygnale

Tragiczny wypadek „po pijaku”. Nie żyje 42-letnia pasażerka AUDI 80

  39-latkowi który prowadził AUDI grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego  w miejscowości Księte. Kierowca AUDI 80 uderzył w drzewo. Pasażerkę znaleziono kilkaset metrów od miejsca zdarzenia porzucona na polu. Policjanci zatrzymali do sprawy dwóch mężczyzn.

Wczoraj doszło wypadku drogowym w miejscowości Księte, gm. Świedziebnia. Policjanci zastali na poboczu rozbite AUDI 80.  W środku nikogo nie było.  Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania osób podróżujących samochodem. Po kilkudziesięciu minutach mundurowi zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn w wieku 39 i 30 lat. Jednakże na ich ciele nie było obrażeń, co wskazywało, że autem musiała podróżować co najmniej jeszcze jedna osoba. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca i pasażer, którzy uciekli z miejsca zdarzenia, wyciągnęli z auta ranną kobietę i porzucili  na polu.

Około godziny 2.00 odnaleziono porzuconą ofiarę wypadku. Będący na miejscu policjanci do czasu przyjazdu karetki pogotowia reanimowali 42-letnią kobietę. Niestety lekarz, który przyjechał na miejsce zdarzenia stwierdził zgon. 39-latek miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, natomiast 30-latek ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.  39-latkowi, który prowadził pojazd grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a pasażerowi (30 l.) do 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. szt.  Agnieszka Łukaszewska,Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker