Na sygnale

Wypadek w Piastoszynie. Pasażerka Nissana zmarła wczoraj w szpitalu

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

W sobotę na DW nr 240 w miejscowości Piastoszyn doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący Fordem na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu.  Stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z Nissanem jadącym z naprzeciwka. 50-letnia pasażerka  Nissana zmarła wczoraj w szpitalu.

Funkcjonariusze „drogówki” ustalili, że kierujący Fordem, 42–latek jadąc od strony Tucholi, w kierunku  Chojnic, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z Nissanem jadącym z naprzeciwka.

-Policjanci na miejscu wykonali oględziny i  zabezpieczyli ślady. Obaj kierujący byli trzeźwi.  Wszyscy uczestnicy zdarzenia z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. . Niestety pasażerka (50l.) nissana zmarła wczoraj (11.08.19r.) w szpitalu. Tucholscy śledczy pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku – informuje mł. asp. Bartosz Wiese, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker