Na sygnale

Kierujący Porsche uderzył w bariery rozdzielające jezdnię na autostradzie A-1

Auto wjechało na jezdnię przeznaczoną do jazdy w przeciwnym kierunku

Policjanci z Grudziądza likwidowali skutki niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego na autostradzie. Kierujący Porsche uderzył w bariery rozdzielające jezdnię. Siła uderzenia była tak duża, że auto pokonało przeszkodę i wjechało na jezdnię przeznaczoną do jazdy w przeciwnym kierunku. Pojazd został doszczętnie zniszczony. Na szczęście prowadzący auto 47-letni mężczyzna wyszedł z opresji cało. Policjanci ukarali winowajcę mandatem.

Dzisiaj w rejonie węzła Grudziądz na łuku drogi samochód Porsche uderzył w bariery rozdzielające jezdnię. Auto z impetem pokonało przeszkodę. Następnie  wjechało na jezdnię przeznaczoną do jazdy w przeciwnym kierunku. Na szczęście prowadzący samochód mężczyzna, który jechał sam wyszedł z opresji bez obrażeń. Pojazd został doszczętnie zniszczony.

Kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze ustalili, że 47-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Zbyt szybka jazda na mokrej nawierzchni doprowadzała do tego, że prowadzący auto stracił nad nim kontrolę. Mundurowi ukarali sprawcę kolizji mandatem karnym. – informuje asp. sztab. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji
w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker