Na sygnale

23-latek uciekał przed policjantami, by nie trafić za kraty za oszustwo

23-latek wiedząc, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności postanowił uciekać przed policjantami, którzy stanęli na jego drodze.  Patrol natychmiast rozpoczął pościg i zatrzymał mężczyznę. W konsekwencji mieszkaniec gminy Koronowo już odbywa zasądzoną przed sąd karę pozbawienia wolności za oszustwo.

Bydgoscy „wodniacy” pełniąc służbę na terenie Koronowa patrolowali ulicę Witosa. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu nagle zaczął uciekać. Policjanci podejrzewając, że mężczyzna ma wyraźny powód swojej ucieczki natychmiast podjęli za nim pościg i go zatrzymali. Po sprawdzeniu jego danych personalnych w policyjnych systemach informatycznych szybko wyszedł na jaw powód takiego zachowania 23-latka.

-Okazało się, że mieszkaniec gminy Koronowo jest poszukiwany przez bydgoski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa. Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie przewieziono go do Aresztu Śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną mu przez sąd karę pozbawienia wolności. – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker