Na sygnale

Para Bydgoszczan amfetaminę przewoziła ukrytą w… pudełku śniadaniowym

Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 30-latka i jego 19-letnią koleżankę, którzy przewozili OPLEM ASTRA  narkotyki. W pojeździe, którym para jechała kryminalni zabezpieczyli 78 gramów amfetaminy. Ostatecznie zarzuty usłyszał 30-latek, który przyznał, że narkotyki należą do niego.

Policjanci ustalili, że dwoje mieszkańców powiatu bydgoskiego może posiadać środki odurzające. Pojechali pod ustalony adres. Gdy tam podjeżdżali zauważyli wyjeżdżającego z posesji Opla Astrę, a w nim osoby odpowiadające ustalonym rysopisom. Przeprowadzone przeszukanie pojazdu potwierdziło podejrzenia policjantów. W bagażniku auta funkcjonariusze ujawnili pudełko śniadaniowe, w którym znajdował się worek foliowy z 78 gramami amfetaminy. Natomiast w schowku przy siedzeniu kryminalni znaleźli wagę elektroniczną.

-Oboje zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Ostatecznie zarzuty usłyszał 30-latek, który w toku postępowania przyznał, że narkotyki należą do niego. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności  -informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker