Na sygnale

Para Bydgoszczan amfetaminę przewoziła ukrytą w… pudełku śniadaniowym

Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 30-latka i jego 19-letnią koleżankę, którzy przewozili OPLEM ASTRA  narkotyki. W pojeździe, którym para jechała kryminalni zabezpieczyli 78 gramów amfetaminy. Ostatecznie zarzuty usłyszał 30-latek, który przyznał, że narkotyki należą do niego.

Policjanci ustalili, że dwoje mieszkańców powiatu bydgoskiego może posiadać środki odurzające. Pojechali pod ustalony adres. Gdy tam podjeżdżali zauważyli wyjeżdżającego z posesji Opla Astrę, a w nim osoby odpowiadające ustalonym rysopisom. Przeprowadzone przeszukanie pojazdu potwierdziło podejrzenia policjantów. W bagażniku auta funkcjonariusze ujawnili pudełko śniadaniowe, w którym znajdował się worek foliowy z 78 gramami amfetaminy. Natomiast w schowku przy siedzeniu kryminalni znaleźli wagę elektroniczną.

-Oboje zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Ostatecznie zarzuty usłyszał 30-latek, który w toku postępowania przyznał, że narkotyki należą do niego. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności  -informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker