Na sygnale

Policja aresztowała 25-latka za posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany

Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy, marihuany,  metaamfetaminy i tabletek extazy. Policjanci zabezpieczyli u niego łącznie ponad 100 gramów różnego rodzaju środków psychoaktywnych. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Do jego zatrzymania doszło w miniony czwartek. Kryminalni na ulicy Pomorskiej zauważyli mężczyznę, który odpowiadał ustalonemu rysopisowi.  Znaleźli przy nim kilkanaście woreczków strunowych z białą substancją, kryształkami oraz suszem roślinnym, a do tego kilkaset złotych i dwa telefony.

-Podczas przeszukania zajmowanego przez niego pokoju, pod stolikiem telewizyjnym znajdowały się woreczki z suszem roślinnym oraz tabletki extazy. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 49 gramów amfetaminy, 43 marihuany, niemal 6 gramów metaamfetaminy i 8 tabletek extazy.  25-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Sąd aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące – informuje Przemysław Słomski z  KW bydgoskiej policji .

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker