Na sygnale

Kolizja czterech pojazdów na drodze 5C w Świętem

Policjanci ze Świecia pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia, w którym udział brały cztery pojazdy. Do kolizji doszło na drodze 5C w miejscowości Święte. Kierujący osobowym Subaru 69-letni mieszkaniec Poznania zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku czego uderzył w Nissana, następnie w samochód ciężarowy marki MAN oraz VW Passata. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (17.07.19) przed 15.00 w miejscowości Święte na drodze 5C. Jak ustalili policjanci „drogówki” ze Świecia, kierujący osobowym subaru, 69-letni mieszkaniec Poznania zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z nissanem, następnie ciężarowym manem oraz vw passatem.

W zdarzeniu brało udział siedem osób. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało. Droga przez pewien czas był częściowo zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo. Sprawca kolizji, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym otrzymał mandat i punkty karne- informuje podkom. Joanna Tarkowska
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker