Na sygnale

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym.Nie żyje pasażerka Volkswagena

Policjanci drogówki ze Świecia pracowali na miejscu wypadku w Dragaczu.  Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia VW z pociągiem.  Kierujący Volkswagenem nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej podczas wjazdu na przejazd. Zderzył się z jadącym od strony Brodnicy pociągiem. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 79-letnia pasażerka „osobówki”.

Wczoraj  w Dragaczu doszło do wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierujący VW Polo 78-latek z Grudziądza, dojeżdżając do przejazdu kolejowego, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej zabraniającej wjazdu na przejazd. W wyniku czego zderzył się z nadjeżdżającym od strony Brodnicy pociągiem.

-W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 79-letnia pasażerka Polo. Nikt z pasażerów i obsługi pociągu nie odniósł obrażeń. Kierujący VW został przewieziony do szpitala. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku- informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker