Na sygnale

Napadli na bydgoszczanina. Ukradli mu papierosy i zapalniczkę warte 10 złotych !

Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności

Policjanci ze Szwederowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Dzień wcześniej napadli na bydgoszczanina kradnąc mu papierosy i zapalniczkę warte 10 złotych. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala. Sąd aresztował podejrzanych na dwa miesiące.

W miniony wtorek przy ulicy Leszczyńskiego w Bydgoszczy doszło do rozboju. Idący do pracy bydgoszczanin został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. O tym fakcie zostali powiadomieni policjanci z bydgoskiego Szwederowa. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawcy zaczepili go pod pretekstem poczęstowania ich papierosem. Gdy odmówił uderzyli go w głowę i przewrócili na ziemię. Bijąc go zabrali mu papierośnicę z papierosami i zapalniczkę. Mężczyzna doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala na badania. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni.

Następnego dnia funkcjonariusze wytypowali podejrzanych.  36 i 33-latek trafili do policyjnego aresztu. Byli pijani.Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował 36 i 33-latka na najbliższe dwa miesiące – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker