Na sygnale

Na terenie Polski i Niemiec szajka kradła tylko Mercedesy SPRINTER

Teraz członkom grupy grozi do 5 i 10 lat więzienia

Kryminalni zatrzymali kolejnych członków zorganizowanej grupy przestępczej specjalizującej się w kradzieżach samochodów. W marcu policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn którzy w „dziupli” demontowali skradzione kilka godzin wcześniej auto. Wczoraj policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby, które wkrótce usłyszą zarzuty.

Kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 26 do 42 lat. To już kolejne zatrzymane osoby w sprawie dotyczącej kradzieży samochodów. Do policyjnej celi trafiło już pięciu mężczyzn w wieku od 26 do 67 lat. Mężczyźni stworzyli zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się kradzieżami i demontażem aut. Szajka ukradła 9 mercedesów sprinterów. Starty właścicieli wyniosły w sumie ponad 750 tys. złotych.

Zdemontowane przez członków grupy części były sprzedawane. Zatrzymani wczoraj mężczyźni wkrótce usłyszą zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej dokonującej kradzieży samochodów na terenie Polski i Niemiec. Członkom grupy grozi do 5 i 10 lat więzienia – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń .

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker