Na sygnale

Bydgoszcz. Mundurowi zabezpieczyli 5 kg.MDMA, 940 g. marihuany, ok. 800 tabletek „ekstazy”

Bydgoscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn, mających związek z narkotykami. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko 5 kilogramów MDMA, 940 gramów marihuany, około 800 tabletek „ekstazy” oraz kilka gramów kokainy. Jeden z nich, 26-latek trafił do aresztu na 3 miesiące.

Zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał 26-letni bydgoszczanin. W jego mieszkaniu na  Bartodziejach funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset tabletek „ekstazy”, proszek i kryształki będące MDMA, kokainę, a do tego pieniądze, trzy telefony komórkowe, wagę elektroniczną, komplet kluczy od innych pomieszczeń. Razem z 26-latkiem kryminalni  pojechali do jednej z podbydgoskich miejscowości.

Mundurowi weszli do domku letniskowego gdzie zabezpieczyli tam blisko 5 kilogramów MDMA (będącego pochodną amfetaminy), 940 gramów marihuany, około 600 tabletek „ekstazy”. Poza tym były tam  dwie tabletkarki służące do produkcji narkotyków i lampa do uprawy roślin. Bydgoszczanin został zatrzymany.. W mieszkaniu jego kolegi również zostały ujawnione zabronione substancje. Ich „właściciel” trafił do policyjnej celi.  Sąd, po analizie sprawy, przychylił się do wniosku oskarżyciela i aresztował 26-latka go na 3 miesiące. Natomiast jego kolega  został objęty policyjnym dozorem. Sprawa ma charakter rozwojowy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker