Na sygnale

Agresywny klient „narozrabiał” w sklepie i teraz odpowie przed sądem

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 44-latkowi który wczoraj „robił zakupy” w jednym ze sklepów w gminie Koronowo. Z początku zakupy przebiegały jak każde inne. Skończyły się jednak zarzutami dotyczącymi kradzieży rozbójniczej za którą grozi do 5 lat więzienia.

Przychodzi klient do sklepu i zwraca się do ekspedientki: „Poproszę butelkę wódki, dwa piwa, colę”. Jednak finał transakcji był inny od oczekiwanego. Ekspedientka podała towar i spakowała go do reklamówki.  Wtedy usłyszała, że jest to kradzież i nie otrzyma za zapłaty. Nieuczciwy klient opuścił sklep.  Zszokowana kobieta wybiegła za nim chcąc odzyskać skradziony towar. Wówczas mężczyzna ją poszarpał i podrapał. Jednocześnie groził, że jej coś zrobi jeśli ta go nie puści. Reklamówka z zakupami się rozerwała.  Butelki zbiły się upadając na ziemię. Nieuczciwy klient uciekł.

Do zdarzenia jak z filmu doszło wczoraj w jednym ze sklepów w gminie Koronowo. Powiadomiony  patrol policji natychmiast pojechał pod wskazany adres. Mundurowi uzyskali od ekspedientki rysopis sprawcy. Funkcjonariusze opatrolowali pobliski teren. Chwilę później okazało się, że mężczyzna ukrył się na polu przy drodze do sąsiedniej miejscowości .44-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Prokurator zdecydował o postawieniu mu zarzutu dotyczącego kradzieży rozbójniczej  co wiąże się z wymiarem karydo 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker