Na sygnale

Bydgoszcz. Wpadł 46-latek który dokonał 31 transakcji utraconymi kartami płatniczymi

Łącznie 32 zarzuty usłyszał mężczyzna, którego wizerunek opublikowali policjanci z bydgoskiego Śródmieścia do prowadzonej sprawy. Do zatrzymania 46-latka przyczyniły się informacje od bydgoszczan oraz ustalenia operacyjne policjantów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  prowadzą postępowanie dotyczące posłużenia się trzema utraconymi kartami płatniczymi i dokonania nimi łącznie 31 transakcji bezgotówkowych. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring.Do  transakcji bezgotówkowych tzw. metodą zbliżeniową doszło 9 lutego 2019 roku w różnych placówkach handlowych na terenie Bydgoszczy i gm. Osielsko.

Policjanci opublikowali wizerunek sprawcy. Informacje przekazane przez bydgoszczan doprowadziły do ustalenia personaliów mężczyzny. a w konsekwencji jego zatrzymania w minioną sobotę. 46-latek usłyszał zarzuty dotyczące 31 kradzieży z włamaniem na konto bankowe przy pomocy skradzionych kart płatniczych oraz zarzut kradzieży wspomnianych kart.Za tego typu przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker