Na sygnale

Zatankował paliwo za prawie 1000 zł i nie zapłacił. Policjanci mają zdjęcia z monitoringu

Policjanci z komisariatu w Strzelnie szukają sprawcy kradzieży paliwa, do której doszło 15 marca br. w Sławsku Dolnym. Kierowca Audi A4 koloru srebrnego  zatankował do baku oraz dodatkowego zbiornika  w bagażniku 185,63 litra oleju napędowego o wartości 926,29 złotych, a następnie nie płacąc odjechał.

Komisariat Policji w Strzelnie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży paliwa, do której doszło 15 marca br. o godzinie 20:20 na stacji w Sławsku Dolnym. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring. Na nagraniu widać jak sprawca podjechał pod dystrybutor samochodem osobowym marki AUDI.

Policjanci zwracają się do osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Strzelnie przy ul. Cieślewicza 4 – tel. (52) 315 96 18. Informacje można przekazać także za pośrednictwem dyżurnego mogileńskiej komendy pod całodobowym numerem (52) 315 95 00 lub też przekazać w formie elektronicznej na adres: mogilno@bg.policja.gov.pl Wszystkim gwarantowana jest anonimowość – apeluje asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy KPP w Mogilnie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker