Na sygnale

Bydgoszcz. Areszt dla 22-latka ze śródmieścia za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 22-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z której można by było zrobić ponad 70 porcji narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miasta może posiadać narkotyki.  Typowanego przez nich mężczyznę namierzyli na osiedlu Bartodzieje.

Funkcjonariusze zauważyli go na ulicy Głowackiego. Okazało się, że 22-latek posiadał przy sobie zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Policjanci pojechali z nim do jego miejsca zamieszkania. Po przeszukaniu pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli woreczek z białym proszkiem oraz porcję zielonego suszu roślinnego.

Wstępne badania narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to amfetamina oraz marihuana. Łącznie zabezpieczyli ponad 70 g narkotyków. 22-latek został  dowieziony do policyjnego aresztu. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego 22-latka na najbliższe trzy miesiące – informuje kom. Przemysław Słomski.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker