Na sygnale

Inowrocław. Nieprawidłowego przechodził przez ulicę. Miał pecha. Trafił do więzienia

Zdecydowaną reakcją wykazali się policjanci, którzy dostrzegli sprawcę wykroczenia drogowego. Poszukiwany, który się ukrywał został zatrzymany był poszukiwany 16 nakazami doprowadzenia  i listami gończymi. Ma  do odbycia 6 lat więzienia. Teraz najbliższe kilka lat spędzi za kratami.

Policyjni asp. Krzysztof Lamański i sierż. szt. Kamil Kornacki podczas służby zauważyli mężczyznę, który przechodził między pojazdami poza przejściem dla pieszych. Gdy chcieli go zatrzymać ten zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Na jednej z ulic radiowóz zajechał uciekinierowi drogę. Mężczyzna został zatrzymany.

Kiedy został zapytany o swoje dane, podał nazwisko i miejsce zamieszkania.Policjantom wydało się to podejrzane. Jego rysopis bowiem nie odpowiadał tej osobę, którą policjanci dobrze znali z wcześniejszych interwencji. Patrol przywiózł mężczyznę do komendy, Policjanci szybko poznali przyczynę jego ucieczki przed patrolem. Był bowiem poszukiwany na podstawie 16 nakazów doprowadzenia, zarządzeń i listów gończych, celem odbycia łącznie blisko 6 lat więzienia- informuje asp. szt. Izabella Drobniecka ,Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji  w Inowrocławiu

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker