Na sygnale

Bydgoski sąd aresztował 37-latka podejrzanego o rozbój

Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności

Mężczyzna lat 37 napadł na 40-latka zabierając mu portfel i telefon komórkowy.  Ofiara została zaatakowana przed bankomatem przy ulicy Dworcowej. Jeden z trzech sprawców zabrał mu telefon, portfel oraz pieniądze. Policjanci odzyskali skradziony telefon.  Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności 

Tydzień temu 40-latek zgłosił się do komisariatu  twierdząc, że jest ofiarą napadu. Został zaatakowany przed bankomatem przy ulicy Dworcowej. Jeden z trzech sprawców zaatakował go i zabrał mu portfel oraz pieniądze. Policjanci zabezpieczyli i przeanalizowali zapis z kamer monitoringu. Kryminalni na podstawie zebranych informacji wytypowali podejrzewanego.

-W środę zatrzymano podejrzanego w miejscu pracy. Przy 37-latku znaleźli telefon komórkowy należący do pokrzywdzonego. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe dwa miesiące. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Teraz policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker