Na sygnale

W Sulnowie po uderzeniu w drzewo zginął na miejscu 22-letni pasażer AUDI

W miejscowości Sulnowo (powiat świecki) na drodze wojewódzkiej doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia zginął 22-letni pasażer AUDI. Kierowca w chwili zatrzymania miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.

W sobotę  w miejscowości Sulnowo, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 22-letni kierujący samochodem osobowym AUDI nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Na skutek zdarzenia 22-letni pasażer pojazdu poniósł śmierć na miejscu .Drugi  pasażer w wieku 18 lat z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kierujący pojazdem przed przybyciem służb oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych przez policjantów działań, został zatrzymany w miejscowości Kozłowo. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.  O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker