Na sygnale

Lowelas z Bydgoszczy rozkochiwał w sobie panie. Potem je naciągał na duże pieniądze

Zatrzymaniem przez policję zakończyła się „działalność” 32-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Utrzymywał znajomość z pewną kobietą tylko po to, by ją oszukać i okraść. Poszkodowanych w ten sposób kobiet może być znacznie więcej.

W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z portali randkowych. Wszystko dobrze, gdy zawarte znajomości mają swój szczęśliwy finał.  Jedna z mieszkanek Inowrocławia poznała na portalu randkowym mężczyznę. Znajomość trwała kilka miesięcy. Mężczyzna wykazywał zainteresowanie nowym związkiem. Skutkowało nawet planowaniem wspólnej przyszłości. Kobieta uwierzyła w dobre intencje mężczyzny. Dlatego systematycznie przelewała na jego konto gotówkę. Para też zaciągnęła wspólnie pożyczki. Korzystał z nich mężczyzna bez wiedzy oszukanej kobiety. Gdy jego konto zostało wystarczająco zasilone, znajomość nagle się urwała. Wówczas kobieta zorientowała się, że została uwiedziona i oszukana.

Inowrocławscy policjanci szybko namierzyli lowelasa. To 32-letni mieszkaniec Bydgoszczy i wcale nie stanu wolnego. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na to, że mężczyzna usłyszał łącznie 13 zarzutów polegających na oszustwach finansowych. Już teraz policjanci docierają do materiałów, że oszukanych kobiet może być więcej. Dlatego informacje o metodzie działania mężczyzny należy traktować jako ostrzeżenie i kierować się ograniczonym zaufaniem – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker