Na sygnale

Osie: Brawurowa ucieczka kierowcy Nissana przed policjantami zakończona na drzewie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kierowca Nissana Almera nie zastosował się do poleceń policjantów.  41-latek uciekał przed mundurowymi drogami leśnymi. Ucieczkę zakończył na drzewie.  Nie posiadał prawa jazdy. Jego Nissan nie był dopuszczony do ruchu.

Policjanci „patrolówki” z posterunku w Osiu zauważyli Nissana, którego kierujący na widok radiowozu przyspieszył i zaczął się oddalać. Mundurowi postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli. Policjanci kierującemu Nissanem dawali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się. Mężczyzna zignorował policyjne polecenie. Przyspieszył i zaczął uciekać. Stróże prawa ruszyli w pościg.

-Na jednej z leśnych dróg, w skutek nadmiernej prędkości, kierowca wpadł w poślizg.  Z dużą siłą uderzył czołowo w drzewo. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Jak się okazało 41-latek, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.  Samochód, którym jechał nie był dopuszczony do ruchu. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za kierowanie pojazdem bez uprawnień, spowodowanie kolizji drogowej oraz brak ubezpieczania OC.– informuje oficer prasowy z KP

w Świeciu

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker