Na sygnale

Oficjalny komunikat policji w sprawie karambolu na autostradzie A-1. Policyjne zdjęcia

Śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer Skody, która uderzyła w tył ciężarówki

Podwłocławski odcinek autostrady A-1 był przez kilka godzin zablokowany z powodu karambolu, w którym uczestniczyło kilkanaście aut. Niestety śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer Skody, która uderzyła w tył ciężarówki.Kierującą osobówką 33-latka i jej  6-letnie dziecko helikoptery LPR  przetransportowały  do szpitala Jurasza.Trwa wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj  w godzinach porannych na autostradzie A-1 pod Włocławkiem. Niemal jednocześnie doszło do kilku zdarzeń drogowych. Nitka w kierunku Łodzi była przez kilka godzin nieprzejezdna. Na miejscu wypadku policjanci  organizowali objazdy i wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Był przy nich obecny także biegły z zakresu wypadków drogowych, który wypowie się, co do jego przyczyny.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że  zdarzenie prawdopodobnie zaczęło się od kolizji auta osobowego. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery i wpadł do rowu. Po tym zdarzeniu inne auta zaczęły hamować.  Niestety nie wszyscy kierowcy zdołali bezpiecznie zatrzymać swoje pojazdy. Jednym z tych aut była Skoda kierowana przez 33-latkę – informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, Oficer Prasowy KMP we Włocławku

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker