Na sygnale

Wpadł 28-latek handlujący marihuaną

Kryminalni zatrzymali 28-latka z  marihuaną.  Można z niej  było zrobić blisko 130 porcji tego narkotyku. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KM Policji w Bydgoszczy ustalili, że na terenie miasta mogą być przewożone narkotyki.  Dilera namierzyli go na jednym z  parkingów. Mężczyzna był zaskoczony. Czuć było od niego zapach marihuany. W trakcie sprawdzania  wypadł mu z nogawki woreczek z zielonym suszem roślinnym. Kolejny woreczek z suszem ukryty był pod paskiem do spodni.

Po przeszukaniu jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli dwa worki z suszem roślinnym, tzw. dilerówki i wagę elektroniczną. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został dowieziony do policyjnego aresztu. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy zastosował wobec 28-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.  Zobowiązując go stawiennictwa w jednostce Policji pięć razy w tygodniu. Co więcej, ma zakaz opuszczania kraju – informuje  kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker