Na sygnale

Mieszkaniec Fordonu groził śmiercią premierowi Mateuszowi Morawieckiemu

Lekarze stwierdzili, że jest w głębokiej psychozie. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Namierzyli go specjaliści do walki z cyberprzestępczością z KG Policji. Niezrównoważony psychicznie 43-letni mieszkaniec osiedla Przylesie w Fordonie groził śmiercią premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Napisał na stronie internetowej tygodnika „Wprost”: „Dajcie mi karabin, a go odstrzelę” oraz „Do piachu z nim”.

Bydgoscy funkcjonariusze bez trudu odnaleźli autora gróźb i przekleństw, które kierował wobec Prezesa Rady Ministrów. Policjanci pojechali do mieszkania mężczyzny na osiedlu Przylesie. Ten nie chciał otworzyć drzwi od swojego pokoju. Rodzina przyznała, że od lat leczy się on psychiatrycznie.

Policjanci musieli wyważyli drzwi. Wewnątrz znaleźli siekierę, noże i scyzoryki. Mężczyzna  został przewieziony do szpitala dla nerwowo i psychicznie chorych w Starogardzie Gdańskim.

Dziś sąd w Starogardzie Gdańskim aresztował 43-latka na trzy miesiące.  Zalecił umieszczenie mężczyzny w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym.  Bydgoszczanin odpowie przed sądem za znieważenie konstytucyjnego organu państwa.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker