Na sygnale

Policjanci szybko zatrzymali 17-letniego rozbójnika

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie, krótko po zdarzeniu, zatrzymali sprawcę rozboju. 17-latek napadł na pokrzywdzoną w jej mieszkaniu, a następnie ukradł pieniądze. Podejrzany szybko trafił do policyjnej celi. Grozi mu teraz do 12 lat więzienia

Do zdarzenia doszło we wtorek w Piechcinie. Wówczas do mieszkania pokrzywdzonej przyszedł 17-latek podając się za znajomego jej syna. Napastnik użył przemocy wobec kobiety, a następnie ukradł kilkaset złotych, po czym uciekł.  

Mundurowi na podstawie zeznań świadków ustalili personalia sprawcy. W toku podjętych czynności mundurowi ustalili miejsce jego pobytu. Niecałe dwie godziny od zdarzenia, 17-letni mieszkaniec gminy Barcin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy. Oskarżyciel publiczny będzie wnioskował o tymczasowy areszt. Przestępstwo rozboju jest zagrożone karą do 12 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker