Na sygnale

Zapłacili „zabawkowymi” banknotami, które tylko przypominały te prawdziwe

Wydrapali z banknotów napis „używać tylko w celach edukacyjnych i do zabawy”.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn którzy za 800 zł. kupili owczarka niemieckiego. Za czworonoga zapłacili banknotami, które tylko przypominały te prawdziwe. Grozi im do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Do rypińskich policjantów zgłosił się mężczyzna i powiadomił, że został oszukany. Jak wynikało z jego zawiadomienia, zgłaszający wstawił ogłoszenie o sprzedaży swojego psa rasy owczarek niemiecki. Odpowiedziało na nie  dwóch mężczyzn. 

-Po odebraniu psa zapłacili właścicielowi żądaną kwotę 800 zł. Przekazanie pieniędzy odbyło się na podwórku w zaciemnionym miejscu.Pokrzywdzony wrócił do domu i wtedy spostrzegł, że banknoty, które otrzymał nie są prawdziwe. Zauważył częściowo wydrapany napis o treści: „używać tylko w celach edukacyjnych i do zabawy”. Ustalenia policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 35 i 54 lat.  Policjanci ujawnili u nich kolejne banknoty z identycznym nadrukiem Grozi im teraz do 8-miu lat pozbawienia wolności – informuje st.asp.Dorota Rupińska z KPP w  Rypinie.

 

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker