Niedziela 24 czerwca 2018

 

Miłośnicy słodyczy wpadli na kradzieży 18 czekolad.

Fot.Policja Fot.Policja

Zarzuty kradzieży rozbójniczej usłyszeli dwaj sprawcy, którzy ukradli 18 dużych czekolad popularnych marek o łącznej wartości blisko 200 złotych.  Miłośnicy słodyczy w wieku 42 i 31 lat zostali wczoraj zostali przesłuchani przez prokuratora, który zastosował wobec nich policyjny dozór.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku


W minioną sobotę w jednym ze sklepów na ulicy Dworcowej personel  zobaczył, że na jednej z półek brakuje większej ilości czekolad. Natychmiast postanowiono  sprawdzić na nagraniu z monitoringu. Okazało się, że trzej mężczyźni, którzy chwilę wcześniej byli w sklepie, ukradli z regału 18 dużych czekolad znanych marek o łącznej wartości blisko 200 złotych.

- Złodzieje skradzione słodycze ukryli pod odzieżą i opuścili teren sklepu nie uiszczając opłaty za towar. Pracownik ochrony znając rysopisy nieuczciwych klientów wyszedł ze sklepu i zauważył dwóch z nich idących w kierunku Placu Piastowskiego. Poszedł za nimi by odzyskać skradzione słodycze. Chwilę później okazało się, że amatorzy czekolad nie mieli zamiaru ich oddać i postanowili je sprzedać. Zaatakowali ochroniarza, gdy ten próbował je odzyskać. Mężczyzna nie zwlekając długo zadzwonił po policję. Część czekolad została odzyskana - asp.szt. Lidia Kowalska.