Na sygnale

22-latek miał marihuanę i tabletki ecstasy. Teraz odpowie przed sądem.

22-latek został zatrzymany przez policjantów zaraz po tym jak znaleźli przy nim   marihuanę  i tabletki   ecstasy. Mężczyzna był agresywny wobec funkcjonariuszy. Szarpał się i kopał, uszkadzając przy tym mundur jednego z nich.Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Policjanci  ustalili, że na drodze w miejscowości Dólsk  ma stać ciemny samochód VW Polo.  Mundurowi podjęli  wylegitymowali 22-letniego  mężczyznę. Zaleźli przy nim susz roślinny i podejrzaną tabletkę. W tym momencie mężczyzna stał się agresywny wobec funkcjonariuszy. Szarpał się i kopał, uszkadzając przy tym mundur jednego z nich.

-22-latek trafił do policyjnego aresztu. Wstępne policyjne testy wykazały dla zabezpieczonych substancji cechy charakterystyczne marihuany i ecstasy. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności do lat 3. Dodatkowo mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy – informuje Kamila Ogonowska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker