Sobota 26 maja 2018

 

To się w głowie nie mieści! Wyrodna matka wyrzuciła miesięczne niemowlę na pole koło domu. Dziecko zmało z wychłodzenia.

Fot. archiwum Infofordon zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum Infofordon zdjęcie ilustracyjne

Z ostatniej chwili.  - Ok. godz. 13.00 dziewczynka zmarła w szpitalu w Toruniu  - informuje asp. szt. Marcin Krasucki oficer prasowy KPP Radziejów. Przypominamy. Wyrodna matka wyrzuciła miesięczną dziewczynkę na pole w pobliżu domu w miejscowości Nowa Wieś. Wychłodzone, nieprzytomne maleństwo, trafiło do szpitala w Toruniu.  Mundurowi ustalają przyczyny zdazrenia. Prawdopodobnie kobieta miała objawy depresji.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku


Dyżurny policji w Radziejowie otrzymał informację 6.02.2018r. około 5:15  że w miejscowości  Nowa Wieś w gm. Piotrków Kujawski miesięczna dziewczynka jest nieprzytomna i  wychłodzona. Na miejscu policjanci ustalili, że lekarze pogotowia udzielają pomocy nieprzytomnemu dziecku. 

- Maleństowo  zostało znalezione na polu w pobliżu domu. Okoliczności, w jakich do tego doszło są ustalane przez policjantów. Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Do sprawy zatrzymano 36-letnią matkę niemowlaka. Kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia - informuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów