Na sygnale

Na nakielskiej obwodnicy doszło do zderzenia Opla Astra z BMW. Śmierć poniósł 74-letni mieszkaniec Bydgoszczy

W wigilię ok. godz. 14.30 na nakielskiej obwodnicy przy zjeździe w ul. Nową doszło do zderzenia Opla Astra z BMW. Śmierć poniósł 74-letni  kierowca Opla, mieszkaniec Bydgoszczy.

Około godz. 14.30 na obwodnicy Nakła zderzyły się samochody osobowe: Opel Astra i BMW. Ze wstępnych ustaleń policji  wynika, że 7 4-letni mieszkaniec Bydgoszczy jadąc ulicą Nową wymusił pierwszeństwo. Wjeżdżając na obwodnicę zderzył się z BMW jadącym DK 10 nr 10.  Na skutek zderzenia na miejscu zginął kierowca Opla. Kierowca BMW oraz pasażerka Opla nie odnieśli większych obrażeń. DK 10 była zablokowana przez ok; 2 godziny. W tym czasie policja zorganizowała objazdy. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali przyczyny tragedii.

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker