Na sygnale

Na ul. Szubińskiej zderzyła się Alfa Romeo z Hondą

Około godz 09.00 doszło przy skrzyżowaniu ulic :Szubińskiej i ks. Schulza do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Alfy Romeo i Hondy. Jedna osoba została poszkodowana.

Policjanci z WRD wyjaśniają przyczyny zdarzenia. Na miejscu działały dwa zastępy strażaków  z JRG -1.

Z ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie do kolizji przyczynił się kierowca  Alfy Romeo.  Z duża siłą uderzył w tył prawidłowo jadącej  Hondy. Jej kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Honda  uderzyła bokiem w latarnie.  Auto wpadło na pas zieleni. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu kolizji ruch  był utrudniony przez około 30 min.

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker