Na sygnale

Mieszkaniec centrum Bydgoszczy odpowie za posiadanie dopalaczy i narkotyków.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 Kryminalni  zabezpieczyli u niego w domu marihuanę oraz dopalacze. Nie wykluczone, że 22-latek usłyszy dodatkowy zarzut posiadania zakazanych środków psychoaktywnych.

Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miasta może posiadać zakazane środki psychoaktywne. Kryminalni wytypowali podejrzewanego.

W piątek (29.06.2018) funkcjonariusze namierzyli go na klatce schodowej jednej z bydgoskich kamienic. Następnie weszli z 22-latkiem do jego mieszkania. Tam, po przeszukaniu pomieszczeń, znaleźli woreczki z marihuaną. Ponadto, zabezpieczyli blisko 250 g tzw. maczanki. Mężczyzna został  dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z Błonia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania marihuany. Natomiast jeśli ekspertyza z policyjnego laboratorium potwierdzi, że skład chemiczny „maczanki” narusza ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii, to 22-latek usłyszy dodatkowy zarzut  – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker