Na sygnale

” Rozbójnik” połakomił się na sery i owoce warte100 zł!

Na trzy miesiące do aresztu trafił 57-latek który dokonał kradzieży rozbójniczej w sklepie przy ul. Jagiellońskiej. Mężczyzna ukradł kilka opakowań różnego rodzaju serów oraz owoce na łączną kwotę ponad 100 złotych. Po zapakowaniu łupu do reklamówki chciał wyjść z budynku. Ekspedientka próbowała odebrać mu towar. Wówczas użył wobec niej przemocy, 

Zawiadomieni o tym fakcie śródmiejscy policjanci natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Uzyskany rysopis mężczyzny pozwolił policjantom szybko wytypować sprawcę.

57-latek został przewieziony do komisariatu.  Opisywana kradzież rozbójnicza to nie jedyne przestępstwo, którego się dopuścił. Policjanci udowodnili mu również stalking, zniszczenie mienia i drugą kradzież rozbójniczą. Za tego typu przestępstwa może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Jednak 57-latek musi liczyć się z możliwością wyższego wymiaru kary, gdyż działał w warunkach recydywy. Sędzia przychylił się do wniosku oskarżyciela i aresztował 57-latka na 3 miesiące – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker