Sobota 24 marca 2018

Bydgoscy kryminalni zabezpieczyli amfetaminę, tabletki ekstazy oraz ciastka z haszyszem

Fot.Policja Fot.Policja

Policjanci zatrzymali 35-latka w którego mieszkaniu znaleziono: amfetaminę, tabletki ekstazy oraz ciasteczka z haszyszem. Z zabezpieczonych substancji można by było zrobić kilkaset porcji narkotyków. Teraz za swoje postępowanie bydgoszczaninowi może grozić do 10 lat więzienia.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku

Kryminalni otrzymali informację, że jeden z mieszkańców osiedla Wzgórze Wolności może być zamieszany w przestępczość narkotykową. W czwartek po południu  pojechali pod ustalony adres.  W  mieszkaniu 35-latka. zabezpieczyli ponad 200 woreczków z amfetaminą, 470 tabletek ekstazy i woreczek z zielonym suszem roślinnym. To jednak nie wszystko. Zabezpieczyli też 142 sztuki ciastek z  haszyszem.

- Dodatkowo, w jednym z pokoi policjanci znaleźli 880 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ponadto, zabezpieczono wagę elektroniczną oraz pieniądze w kwocie kliku tysięcy złotych.  35-latek trafił do policyjnego aresztu.  Oskarżyciel po jego przesłuchaniu przedstawił mu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków, a także handel zakazanymi substancjami psychoaktywnymi. Co więcej, będzie odpowiadać również za przestępstwo karno-skarbowe. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.  O jego dalszym losie zadecyduje już sąd - informuje podkom. Przemysław Słomski.

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://infofordon.pl/na-sygnale/5055#sigProGalleria67d6909950