Niedziela 24 czerwca 2018

 

Wpadł 21-letnI diler z Błonia. Miał 90 gramów amfetaminy, 30 gramów marihuany i tabletki MDMA. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Fot.Policja Fot.Policja

Policjanci zabezpieczyli u 21-letniego bydgoszczanina z Błonia ponad 90 gramów amfetaminy 30 gramów marihuany i tabletki MDMA.  Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku


Kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców Błonia może posiadać znaczne ilości środków odurzających. W miniony wtorek pojechali do jego miejsca zamieszkania. W trakcie legitymowania 21-latka policjanci ujawnili przy nim 5 woreczków z amfetaminą i 6 z suszem roślinnym

- Następnie policjanci weszli wraz z nim do mieszkania. Wówczas mężczyzna dobrowolnie wydał dwa słoiki: jeden z zawartością białego proszku a drugi z suszem roślinnym. Badania  wykazały, że jest to ponad 90 gramów amfetaminy, 33 gramy marihuany oraz tabletki MDMA. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne, puste woreczki strunowe, oraz pieniądze. „Właściciel” narkotyków u słyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym aresztował 21-latka na 3 miesiące. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje st. asp. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszcz.

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://infofordon.pl/na-sygnale/4589#sigProGalleriad293f27515