Sobota 26 maja 2018

 

Agresywny 23-latek zaatakował i pobił w tramwaju bydgoszczanina. Został aresztowany na dwa miesiące. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot.Policja Fot.Policja

Agresywny 23-latek zaatakował i pobił w tramwaju bydgoszczanina. Został aresztowany na dwa miesiące. Grozić mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku


Do zdarzenia doszło 08.04.2017 wieczorem.  Wówczas do tramwaju przy rondzie Toruńskim weszła grupa młodych mężczyzn. Osoby te zachowywały się głośno i wulgarnie. Dwóch z nich podeszło do jednego z pasażerów i zaczęło bić go rękoma i nogami. Sprawcy na następnym przystanku wysiedli i udali się w kierunku ulicy Toruńskiej.

Mundurowi znając rysopis sprawców, zaczęli sprawdzać okoliczne ulice. Niestety poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Kilka dni później funkcjonariusze namierzyli jednego z nich. Zaskoczony 23-latek został zatrzymany w domu. Sąd natomiast po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował 23-latka na dwa miesiące. Teraz policjanci z bydgoskich Wyżyn pracują nad zatrzymaniem drugiego ze sprawców - informuje podkom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.