Niedziela 24 czerwca 2018

 

Miłosz Sałaciński

Miłosz Sałaciński

Do wypadku doszło przed godz.17:00.  Siedem osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci. Na DK 5, w Sobiejuchach, czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Ford Focus i Honda Civic  .Droga  na Żnin jest zablokowana.  Na miejscu działają dwa zastępy JRG  PSP oraz jeden OSP. W akcji uczestniczył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pierwszy pociąg wyjechał na Hel  w sobotę, 23 czerwca  z bydgoskiego dworca.

%PM, %23 %698 %2018 %15:%Cze

Płoną fordońskie "górki"

- To było ewidentne podpalenie. Około godz. 14.30 strażacy z JRG-2 w Fordonie zostali wezwani do gaszenia traw przy ul. Pod Reglami. Podmuchy wiatru powodowały, że wysuszona trawa paliła się jak pochodnia. Ogień zarażał pobliskim domostwom. Jeśli ktoś zauważy w akcji "młodych piromanów", to prosimy powiadomić policję albo SM. Małolaty kiedyś doprowadzą swoimi "zabawamI"do nieszczęścia- mówi oficer dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bydgoszczy.

PLAŻA FORDON zaprasza w niedzielę na mecz POLSKA-KOLUMBIA

Jak podają WIRTUALNE MEDIA rozlewnię wody mineralnej Ostromecko przejął koncern FoodCare. Woda zyskała nową oprawę graficzną, podkreślającą jej naturalne wartości. Na butelkach pojawiła się też rekomendacja od restauratorki Magdy Gessler, znanej głównie z programów Grupy TVN.

%PM, %22 %568 %2018 %12:%Cze

Zaproszenie na wycieczkę

Zaproszenie na wycieczkę do Krynicy Morskiej.

PLAŻA Fordon zaprasza na sobotnią imprezę w dniu 23 czerwca.

Funkcjonariusze z Fordonu poszukują właściciela trzech opon wraz z felgami stalowymi o rozmiarze 165/70/R13. Opony zostały znalezione 13 czerwca 2018 roku przy ul. Kleeberga 2  na terenie garaży. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu pochodzenia opon lub właściciela prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon przy ulicy Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod numerami (52) 525 58 04, 691 393 187 lub całodobowy (52) 525 58 59.

Wydział Inwestycji Miasto Bydgoszcz ogłosił przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla części nabrzeża Wisły poddanego modernizacji w ramach zadania "Rewitalizacja społeczno-gospodarcza Starego Fordonu - etap I" .

Kryminalni zatrzymali cztery osoby podejrzane o usiłowanie włamania do bankomatu. Jedna z nich ma na koncie dwie próby włamań do urządzeń płatniczych. 27-latek został aresztowany na trzy miesiące. W ręce policjantów wpadła też piąta osoba podejrzana o dokonywanie włamań i kradzieży na terenie powiatu bydgoskiego. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Strona 1 z 281