Sobota 23 września 2017
Miłosz Sałaciński

Miłosz Sałaciński

sobota, 23 wrzesień 2017 10:04

Wypadek czy próba samobójcza?

Mężczyzna spadł z wieżowca , prawdopodobnie z VIII pietra bloku przy ul. Brzozowej.  -  23-latek upadł na wiatrołap przed klatką schodową. Przeżył. Był przytomny w czasie transportu do karetki. Policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzeenia - informuje  Monika Chlebicz, rzecznik prasowy bydgoskiej policji.

W sobotę. 23 września,  odbędą się obchody 25- lecia Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy. Na ten dzień są planowane uroczystości jubileuszowe, na które przybędą : uczniowie, absolwenci, nauczycieli a także rodzice.

sobota, 23 wrzesień 2017 08:26

Dzielnicowa z Fordonu była czujna.

W piątek policjantka z Komisariatu Policji w Fordonie będąc już po pracy, zauważyła w Starym Fordonie dwóch braci. Wiedziała że jeden z nich, stojący przy bankomacie, jest poszukiwany przez policję.

sobota, 23 wrzesień 2017 08:18

Kolizja na rondzie Jagiellonów

W sobotę o godz. 08.10 doszło do kolizji dwóch samochodów. Na rondzie Jagiellonów zderzyły się: Renault Laguna z Renault Traffic. Karetka pogotowia zawiozła do szpitala na obserwację  kilkunastoletnie dziecko. Skutki kolizji usuwał zastęp strażaków z JRG-1.

Ostatnio Ochotnicza Straż Pożarna "Fordon" uczestniczyła w akcji likwidacji skutków nawałnicy w gminie Sośno. Strażacy zabezpieczali również festyn dla dzieci zorganizowany nad Wisłą.

piątek, 22 wrzesień 2017 20:08

Most na Wiśle w Fordonie

Most na Wiśle w Fordonie widziany z drona firmy FotoDronPRO

W Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy rozpoczął się proces dwóch byłych funkcjonariuszy bydgoskiego aresztu śledczego. Na ławie oskarżonych zasiedli:Ryszard K. ,były kierownik zmiany i Grzegorz K., były wychowawca z oddziału zewnętrznego. Obaj mieli przyjmować łapówki. Odpowiadają też za przekraczanie uprawnień i niedopełnienie obowiązków służbowych.

Około godz.11.40 w Przyłubiu, na DK 10, ciężarówka zderzyła się z BMW. Ruch odbywa się wahadłowo. Prawdopodobny sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejscu poza policją działa OSP z Solca Kujawskiego i elewi Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy.

piątek, 22 wrzesień 2017 10:05

DAF wjechał w Hondę

Ok. godz. 09.10 na ul. Armii Krajowej ciężarowy DAF wjechał w tył Hondy Civic. Kierowca Hondy  wymusił pierwszeństwo. Został ukarany mandatem karnym. Nikt  nie odniósł obrażeń.

Na dzień dzisiejszy budowa najwyższego wieżowca w Bydgoszczy osiągnęła poziom 8/9 kondygnacji. W zależności od wyboru piętra jest zróżnicowana cena m.kw. Kształtuje się w przedziale 7.399 – 7.999  za m.kw.

Strona 1 z 205