Aktualności

Ważne! W rejonie Wiślanej zmiany organizacji ruchu

 1 listopada na północnej jezdni prowadzącej w kierunku centrum, na lewym pasie, zostanie wytyczony  specjalny pas ruchu dla pojazdów poruszających się w kierunku Fordonu i Torunia.

Pas będzie  funkcjonował na odcinku od ul. Kaplicznej do tymczasowych wiaduktów. Umożliwi to zorganizowanie tymczasowego buspasa w kierunku ul. Wiślanej, począwszy od Kaplicznej.

Dodatkowo zostanie oznakowana trasa objazdu  dla pojazdów omijających cmentarze. Objazd w obu kierunkach poprowadzi przez: ul. Przemysłową, Witebską i Wyszogrodzką.

W porównaniu do poprzednich lat najwięcej zmian czeka kierowców przy dojeździe do cmentarza komunalnego przy ul. Wiślanej. Na odcinku ul. Fordońskiej pomiędzy ul. Kapliczną a Wiślaną w kierunku Fordonu zostanie wprowadzony buspas.

– likwidacja lewoskrętu z ul. Fordońskiej w ul. Wiślaną,

– wyjazd z ul. Wiślanej w ul. Fordońską będzie możliwy wyłącznie w kierunku Fordonu

– wprowadzenie zakazu zatrzymywania się na ul. Fordońskiej 

– wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Wiślanej na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Fordońską a skrzyżowaniem z ulicą stanowiącą połączenie ul. Wiślanej z ul. Łowicką

– dopuszczony kierunek ruchu od Fordońskiej w stronę cmentarza;

-wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ulicy stanowiącej połączenie ul. Wiślanej z ul. Łowicką z dopuszczonym kierunkiem ruchu Wiślana – Łowicka.

Policja qpeluje do wszystkich użytkowników ruchu o bezwzględne stosowanie się do zaleceń służb porządkowych, a także o zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie organizacji ruchu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker