Aktualności

Kursy pływania dla niemowlaków ruszają od 2 września.

Zajęcia na basenie z bobasami i maluchami w Centrum Rekreacji Rodzinnej Bajka przy ulicy Szczęśliwej 7 będą się odbywać od poniedziałku do soboty.

Woda w w basenie Centrum Rekreacji Rodzinnej Bajka przy ulicy Szczęśliwej  7 ma temperaturę od 32C do 34C. Dobra informacja dla rodziców. Są jeszcze wolne miejsca dla niemowląt oraz kilka terminów dla dzieci starszych. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 52 344 74 90 od godz. 9.00 do 15.00 oraz po południu pod nr 516 081 206.

Zajęcia w wodzie prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Nauczą oni w profesjonalny sposób czynności ruchowych bobasy już od 4 miesiąca życia. Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt oraz czynnie uczestniczymy w rozwoju i promocji tej formy aktywności – informuje kierownik i instruktor, Marcin Matysiak.

Dzieci  które nauczyły się u pływać  na basenie Bajki biorą udział w między przedszkolnych zawodach pływackich. Wiele z nich zdobyło cenne nagrody. Jest to pierwszy ośrodkiem w województwie kujawsko-pomorskim który zaoferował możliwość uczestnictwa w zajęciach niemowlętom i małym dzieciom.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker