Aktualności

Tragiczna seria utonięć

Pracownik Żeglugi zauważył we wtorek rano pływające ciało w rejonie ulicy Spornej. To od niedzieli trzeci wypadek znalezienia topielca w naszym rejonie.

O zwłokach pływających w okolicy portu poinformował policję pracownik Żeglugi około godziny 9.00. Miejskie Stanowisko Kierowania PSP w Bydgoszczy wysłało na miejsce specjalistyczny zastęp strażaków z grupy ratownictwa wodnego z JRG-1 przy ulicy Pomorskiej. Na miejsce skierowano również patrol policji i karetkę pogotowia.

Po krótkiej akcji  płetwonurkowie wydobyli na brzeg zwłoki mężczyzny w wieku około 30-40 lat – informuje oficer dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy, młodszy aspirant Łukasz Bagniewski

W tej chwili nie znamy jeszcze danych personalnych denata. Mężczyzna  był tylko w kąpielówkach. Ze wstępnych oględzin wynika, że zwłoki znajdowały się w wodzie od kilku dni. Śledztwo prowadzą bydgoscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Przyczyny zgonu poznamy dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok – mówi nadkomisarz Maciej Daszkiewicz z KW Policji w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker