Aktualności

Zmiany w rejonie Skarżyńskiego-Andersa

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Od dnia: 11.08.2014 do dnia: 06.09.2014 zostanie wprowadzona czasowa zmiana w organizacji ruchu drogowego w ciągu ul. Skarżyńskiego oraz fragmentu ul. Andersa przy łączniku od ul. Andersa do ul.Skarżyńskiego.

pNastąpi połówkowe zawężenie ul. Skarżyńskiego na wiadukcie nad ul. Andersa. Pojazdy jadące z kierunku północnego będą poruszały się w kierunku ul. Brzechwy i dalej Fordońskiej na dotychczasowych zasadach. Ruch na tym odcinku ul. Skarżyńskiego będzie jednokierunkowy od ul.Duracza do ul.Andersena. Ruch wszystkich pojazdów dotychczas poruszających się w kierunku skrzyżowania ulic Skarżyńskiego – Duracza, zostanie tymczasowo przeniesiony poniżej wiaduktu.  Odbywać się będzie poprzez układ dróg zastępczych od ulic Sielskiej i Brzechwy do ul. Andersa.

Dotychczasowa ulica Andresa  na czas prowadzenia objazdu ul. Skarżyńskiego dołem zostanie podporządkowana do nowego przebiegu objazdu ul. Skarżyńskiego. Na skrzyżowaniu ulic Duracza – Skarżyńskiego zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Podczas tych prac zawsze będzie zachowana przejezdność ul. Andersa. Wyjazd z ulicy Sielskiej będzie możliwy wyłącznie w prawo w kierunku ul. Andersa.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker