Aktualności

Nowe bloki w Fordonie

Przy skrzyżowaniu ulic Bora-Komorowskiego i Braci Bażańskich powstaje kolejny zespół budynków mieszkalnych. W pierwszym budynku trwają odbiory. Budowa drugiego właśnie się rozpoczęła.

Aktualnie trwają procedury odbiorowe w budynku nr 1. Sprzedano w nim prawie wszystkie z 33 mieszkań o powierzchni od 34 do 82 metrów kwadratowych. Pod koniec lipca rozpoczęła się budowę budynku nr 2 w którym są 52 mieszkania o powierzchni od 38 do 82 m2. Przewidywany termin oddania go do użytku to lipiec 2015. Inwestorempięnego osiedla  jest firma EBUD –TBS. Jednym z atutów zespołu budynków „Fordon for You” jest jego lokalizacja.

Miniosiedle będzie się składało z 3 budynków wielorodzinnych. Przy ich budowie staraliśmy się zachować wysoki standard mieszkań przy niskiej cenie jednostkowej za metr kwadratowy. Rozkład lokali stwarza możliwości różnorodnej aranżacji. W otoczenie budynków znajduje się wiele terenów pełnych naturalnej zieleni. W pobliżu osiedla będzie przebiegała trasa Tramwaju Fordon. Taka lokalizację zagwarantuje bardzo dobre skomunikowanie osiedla z pozostałymi częściami miasta .Wkrótce rozpocznie się przy ulicy Bora-Komorowskiego budowa nowej szkoły podstawowej połączonej z dużym przedszkolem – mówi kierownik budowy, inżynier Arkadiusz Lewandowski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker