Aktualności

Widać, że nadchodzą święta. Jeden weekend, dwa kiermasze wielkanocne. Oba w Fordonie

Propozycje z Fordonu na przedświąteczny weekend: Akademicki Jarmark Wielkanocny na Politechnice Bydgoskiej i Kiermasz Wielkanocny w Hangarze Kultury.

II Akademicki Jarmark Wielkanocny, połączony z Wiosennym Piknikiem Zdrowia, to propozycja Politechniki Bydgoskiej na bieżący weekend. Od piątku (31 marca 2023) do niedzieli włącznie (2 kwietnia) trwają oba wydarzenia na terenach PB przy ul. Kaliskiego. – W jarmarkowych budkach znajdziecie m.in. świąteczne ozdoby, wędliny, oscypki, miody, krówki, pierogi i obowiązkowy żurek – informują na politechnice.

– Jarmark Wielkanocny to okazja, aby sprawdzić swój stan zdrowia. Razem z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Bydgoszczy oraz Przychodnią Bajka zapraszamy na Wiosenny Piknik Zdrowia, podczas którego będziecie mogli zrobić darmowe badania.

W piątek badania są prowadzone w godz. 15-20, w sobotę 12-20, w niedzielę 12-18, czyli w godzinach, gdy jarmark jest czynny.

W Fordonie czeka jeszcze jednak atrakcja w ten weekend. Hangar Kultury i Stowarzyszenie Fordońska Kopalnia Pomysłów zapraszają na Kiermasz Wielkanocny 2023. W sobotę, 1 kwietnia od 11 do 16 w tymże hangarze przy ul. Piwnika-Ponurego na osiedlu Bohaterów, nadarzy się okazja kupić m.in. rękodzieło. O program artystyczny zadbają dzieci i młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury nr 5.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker