Aktualności

Nowy klub fitness w Galerii Fordon! Wielkie otwarcie CityFit Blue już 15 marca.

Trwa przedsprzedaż karnetów do CityFit Blue.

Od 15 marca mieszkańcy bydgoskiego Fordonu będą mogli cieszyć się nowym klubem fitness zlokalizowanym w Galerii Fordon! CityFit Blue Bydgoszcz Fordon zaprasza na wielkie otwarcie z konkursami dla klubowiczów. Trwa przedsprzedaż karnetów.

Ponad 1000 m2 powierzchni, 200 najwyższej jakości sprzętu treningowego i 7 stref funkcjonalnych. To najważniejsze liczby charakteryzujące klub fitness CityFit Blue Bydgoszcz Fordon, który już w połowie marca otworzy się na 2. poziomie Galerii Fordon, przy ul. S. Skarżyńskiego 10! Klubowicze otrzymają nielimitowany dostęp do filtrowanej wody, bogatą ofertę zajęć grupowych i dopasowane plany treningowe oraz dietetyczne, a także super wygodną aplikację do zarządzania członkostwem. Do dyspozycji będzie również automat z napojami izotonicznymi.

Nowoczesny klub dla mieszkańców Fordonu

Klub fitness CityFit Blue Bydgoszcz Fordon to już drugi klub sieci CityFit w Bydgoszczy. Pierwszy, w formacie całodobowym, funkcjonuje w Centrum Handlowym Rondo. Poprzez otwarcie klubu w formacie Blue marka CityFit wychodzi naprzeciwko mieszkańcom największej dzielnicy Bydgoszczy, Fordonu.

Podobnie jak w klubie CityFit, klubowicze CityFit Blue w cenie karnetu otrzymają dostęp do wszystkich stref (wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio, treningu funkcjonalnego, zajęć grupowych, relaksu, nawodnienia) i zajęć grupowych oraz udogodnień takich jak: dystrybutor z wodą filtrowaną, plany treningowe i diety dostępne w aplikacji CityFit, urządzenia do analizy składu ciała czy WiFi. W strefie relaksu poza odpoczynkiem, będzie można odpocząć, naładować telefon, podgrzać i wygodnie spożyć posiłek.

Klub otwarty także w święta

W Formacie Blue jeszcze większą rolę odgrywa zespół. W klubie działa recepcja, przy której można kupić przekąski, napoje czy gadżety treningowe. Możliwy jest tam również zakup karnetu do klubu.

Sam klub nie będzie otwarty całodobowo,  wciąż jednak dostępny będzie dla klubowiczów codziennie – także w niedziele i święta.

Od poniedziałku do piątku trenować będzie można w godzinach 6-23, a w weekendy i święta w godz. 8-20. Co ważne, z oferty będą mogli korzystać również użytkownicy programów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport i Fit Profit.

„Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy kolejne miejsce na mapie Bydgoszczy, w którym nasi klubowicze będą mogli doświadczyć najwyższej jakości usług branży fitness” – mówi członek zarządu CityFit, Łukasz Gądek – „W klubach marki CityFit stawiamy na dobre samopoczucie naszych klubowiczów i kompleksowe podejście do tematu zdrowia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Nie narzucamy jedynych słusznych celów treningowych czy presji wiecznej gonitwy za idealną sylwetką. W ramach członkostwa klubowicze mogą bez dodatkowych opłat korzystać ze sprofilowanych planów dietetycznych i treningowych, a w stale rozbudowywanej bazie treści znajdą ciekawe podcasty i artykuły dotyczące zdrowego trybu życia. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja stanie się stałym miejscem na mapie aktywności mieszkańców Fordonu!”

Innowacyjne rozwiązania

Klub CityFit Blue w Galerii Fordon będzie drugim w Polsce klubem w koncepcie Blue (pierwszy otwarto w sierpniu minionego roku, w Puławach). Wyróżnikami tego formatu są: całkowicie odmieniony design wnętrz i nowatorskie rozwiązania dostosowane do specyfiki i preferencji użytkowników, m. in. recepcja, otwarta przestrzeń integrująca salę fitness ze strefą funkcjonalną, nowoczesna strefa relaksu i coworkingu. Wprowadzono również możliwość korzystania z nowoczesnego systemu Smart Hydration – maszyny dystrybuującej spersonalizowane napoje izotoniczne, skomponowane według indywidualnych preferencji użytkowników, z witaminami, L-karnityną, bez cukru i aspartamu. Ta opcja będzie dostępna dla klientów w abonamencie.

Sieć klubów CityFit znana jest z atrakcyjnych programów lojalnościowych, konkursów i akcji tematycznych, a także z proekologicznych rozwiązań.

„Chcemy być marką odpowiedzialną społecznie. W naszych klubach wprowadzamy szereg rozwiązań minimalizujących zużycie energii i surowców” – wyjaśnia Łukasz Gądek – „To m.in. oświetlenie LED, czujniki światła, energooszczędne mechanizmy podgrzewania wody, wewnętrzne generatory w maszynach cardio, dzięki czemu są one zasilane ruchem klienta, a nie energią elektryczną. Dodatkowo, całodobowo analizujemy zużycie energii w klubach, programując harmonogramy w centralach wentylacyjnych optymalizujące pobór energii. Klubowicze mają dostęp do źródełek z filtrowaną wodą, którą mogą nalewać bezpośrednio do swoich bidonów, dzięki czemu nie muszą kupować kolejnych plastikowych butelek.”

Osoby wrażliwe na losy planety, z pewnością docenią proekologiczne nastawienie marki.

Wielkie otwarcie i okazyjne ceny w przedsprzedaży

Wielkie otwarcie klubu CityFit Blue Bydgoszcz Fordon nastąpi w środę, 15 marca, o godz. 18:00. Organizatorzy zapowiadają świetną zabawę i wiele atrakcji, m. in. pakiety atrakcyjnych gadżetów dla pierwszych stu klubowiczów.

W ramach przedsprzedaży karnety 6-miesięczne można zakupić w niższej cenie – 39,95 zł za pierwszy miesiąc! Przedsprzedaż potrwa do dnia otwarcia włącznie. Od 16 marca obowiązywać będzie standardowa cena 129,95 zł/mc.

Jednocześnie marka CityFit  zachęca do poprzedzenia decyzji zakupowej odwiedzinami w klubie. Od 9 lutego do 14 marca nowy klub CityFit Blue w Galerii Fordon będzie można zobaczyć w godz. 15-20 w dni robocze oraz w godz. 11-14 w soboty.

Aby uzyskać więcej informacji oraz zakupić karnet do CityFit Blue Bydgoszcz Fordon, odwiedź stronę fordon.cityfit.pl

Przykładowa realizacja klubu w CityFit Blue Puławy:

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker